Здравейте колеги, представям ви един много добре пазен и поддържан автомобил с най-сполучливия мотор 1. 8 бензин с верига 136кс. /99+37 от ел. двигатела - ниския данък! Документално изряден/застраховка, винетка, преглед, данък, каско, общинско разрешително до края на 26г. /Кара се всеки ден само от мен/не е давана на аренда /и никога не е пушено в нея! Боядисана е в ярко зелена трислойна перла в Камера. Колата е оборудвана с 4 еднакви летни гуми Ласа дот 24г. С нов 12 V акумулатор с 2г. гаранция, нови предни накладки trv и нови билети. Почистена проверена и пренаредена хибридната батерия. Обслужвам я в сервиза на Тойота, въпреки изтеклата гаранция с масло Тойота 0w20 /документи/ Направил съм доста подобрения по интериора и екстериора. С два ключа. Такси е от август месец 24г. За тези, които си мислят, че 300хк. са много ще поясня, че минимум 40% от км. се минават на ток, което реално е 180хк. пробег. Колата е много икономична 4. 7-4. 9л. и е много удобна и приятна за каране. Багажника е огромен, перфектна за таксиметрова дейност. Затъмнена професионално с UV фолио за комфортно и прохладно пътуване! Без належащи ремонти, вземаш я и от първия ден почваш да вадиш пари. При желание може да се провери в сервиз по избор.
Няма и не е имала газова уредба! ! !
Колата се кара всекидневно и км. ще са различни при оглед!